Для слухачів магістратури факультету № 6 ХНУВС було проведено бінарне заняття на тему «Участь нотаріуса в діяльності юридичної особи. Нотаріус як учасник господарських процесуальних правовідносин» з навчальної дисципліни «Сучасні проблеми господарського процесу»за участі доцентки кафедри цивільного права та процесу Аріни Горбенко і приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу Катерини Бєлінської.

Студентів ознайомили з особливостями нотаріальної діяльності в контексті реєстрації юридичної особи Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Здобувачі освіти отримали інформацію щодо законодавчого регулювання вчинення нотаріальних дій та відповідальності нотаріуса в сфері посвідчення договорів, стороною яких виступає юридична особа. Також було роз’яснено правовий статус нотаріуса в контексті господарсько-процесуальних правовідносин та визначено особливості його участі, які з цим пов’язані.