У рамках профорієнтаційної роботи доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Білоус відвідала Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 20.

Під час класної години з учнями 11 класу на тему «Усвідомлений вибір професії як запорука успіху» Тетяна Білоус розповіла про навчання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Представниця філії також провела тестування для виявлення схильності школярів до юридичної праці. З метою правового виховання молоді, закріплення набутих знань з юридично-правових дисциплін було проведено правову вікторину.

Учні отримали вичерпні відповіді на усі свої запитання та надали свої контакти для подальшої взаємодії щодо вступу.

Сумська філія ХНУВС