Курсантки 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Поліна Суслова та Діана Шпак, які є учасницями Школи наукового лідерства, провели бесіду на тему «Не губи своє здоров'я» з учнями 9-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №138.

Під час бесіди вони обговорили такі актуальні теми, як шкідливість вживання алкогольних і тютюнових виробів, відповідальність за розпивання спиртних напоїв на вулиці, стадіоні, у сквері, парку, усіх видах громадського транспорту і за появу в нетверезому стані в громадських місцях. Особливу увагу курсантки звернули на позитивні аспекти здорового способу життя. Старшокласники були запрошені до щотижневих соціальних проєктів Школи наукового лідерства.