Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Сергій Гусаров разом із проректором університету доктором юридичних наук, професором Анатолієм Клочком відвідали художню виставку «АТО – ООС очима сучасних митців», яку організували Харківська організація Національної спілки художників України та ГО «Харківський клуб “Генерал”». Захід відбувся за підтримки Центру сучасного мистецтва «Єрмілов Центр», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківської обласної організації «Спілка ветеранів АТО», військових частин, з’єднань та закладів вищої освіти Харківського гарнізону.

Головна ідея виставки – виховання національно свідомої молоді, уславлення військового подвигу захисників та увічнення пам’яті загиблих за незалежність України.

Експозиція демонструє можливості традиційної образотворчої мови у намаганні висловити національну ідею, передати узагальнений та конкретизований образ захисника Вітчизни, пов’язати цей образ із питаннями національної ідентичності. У виставці бере участь понад 50 професійних митців Слобожанщини, які надали більше 150 робіт різних видів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – живопис, графіка, скульптура.