Курсантки 2 та 3 курсів факультету № 1 ХНУВС Крістіна Моргай, Юлія Пацьора, Катерина Горбатюк, Анна Кудря, які є учасницями Школи наукового лідерства, взяли участь у студентському форумі «ОСС Level Up», що проходив у інноваційному парку «UNIT.City».

«ОСС Level Up» – це молодіжний форум для представників органів студентського самоврядування з усієї України від Молодіжної ради при Харківському міському голові та Української академії лідерства.

На форумі учасники прослухали практичні поради провідних органів студентського самоврядування України, а також відвідати панельні дискусії від спікерів форуму на такі актуальні теми, як освіта, саморозвиток, брендинг та мотивація.

Наприкінці заходу представниці поліцейського вишу отримали дипломи і сертифікати.