Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС курсанти 2 та 3 курсів Крістіна Моргай, Платон Мозговий, Микола Мороховський та Владислав Надточій відвідали КЗ «Центр поводження з тваринами» та взяли участь у тренінгу від практичного психолога центру. Тренінг пов'язаний із вирішенням проблеми агресії через спілкування з тваринами.

Курсанти змогли отримати не лише теоретичні знання, а й виконати практичне заняття з собаками, самостійно дослідити поведінку тварин і вплив на людину.

Подібна волонтерська робота курсантів університету та взаємодія з тваринами допомагає формувати у майбутніх правоохоронців емоційну рівновагу та стресостійкість. Такі тренінги курсанти разом із працівниками центру збираються проводити з учнями шкіл, громадськими активістами у рамках роботи Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства.