Безпосередня участь студентів і курсантів у реальній юридичній практиці під керівництвом викладачів є одним з ефективних способів набуття практичних професійних навичок під час навчання в університеті. З початку навчального року до Юридичної клініки ХНУВС звернулося 11 громадян, яким була надана безоплатна правова допомога. Систематично відбуваються виїзні прийоми громадян, що проходять у приміщенні, розташованому за адресою: м. Харків, вул. Жон Мироносиць, буд. 13.

Під час одного з виїзних прийомів роботу консультантів Юридичної клініки спостерігала студентка  Університету з Гельсінкі (Фінляндія) Brandt Nea Maria Ramatoulie, яка проходила стажування на факультеті № 6 за програмою Step ELSA. Після надання усної консультації студенти другого курсу Валентина Уваренко та Микола Павлов розповіли про особливості діяльності Юридичної клініки ХНУВС та форми надання правової безоплатної допомоги.