У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг для викладачів, присвячений питанням профілактики ВІЛ, особистої безпеки на робочому місці та дотриманню прав уразливих груп населення.

Тренінг провела психолог Світлана Валько (Міжнародний благодійний фонд  «СНІД фонд Схід-Захід»). Участь у заході взяли викладачі кафедри факультету права та масових комунікацій.

Серед завдань тренінгу – сприяння професійному зростанню особового складу університету в області проведення психопрофілактичних заходів, формування знань та навичок ведення здорового способу життя та безпечної поведінки при виконанні службових завдань. Також обговорювалася важливість дотримання прав людини у професійній діяльності.