Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ з навчально-методичної та наукової роботи полковник міліції Олександр Головко зустрівся зі студентами факультету права та масових комунікацій. Під час спілкування з молоддю Олександр Головко довів до відома, що в університеті діє військова кафедра, де пройти початкову військову підготовку можуть не тільки студенти університету, але й інших навчальних закладів Харкова. Протягом двох років досвідчені фахівці навчатимуть їх не лише військової справи, але й вмінню надавати психологічну допомогу та вести за собою колективи  як в екстремальних умовах, так і в мирний час. По закінченні навчання студенти отримають військові спеціальності «психологія» або «соціальна психологія», а також їм буде присвоєно військове звання «молодший лейтенант запасу».

Присутній на зустрічі декан факультету Валерій Московець підкреслив, що військова наука не стане на заваді справжнім чоловікам, навпаки, дасть додаткові можливості – зробити успішну кар’єру державного службовця, військового або правоохоронця. Він порадив не втрачати можливість отримання додаткових знань, які обов’язково стануть у нагоді.