Шановні друзі! Колеги!

Вітаю всіх вас із 25-річним ювілеєм нашого факультету!

Роки, що пройшли із часу його заснування, були роками становлення, пошуку нових напрямів, професійного зростання. За цей час факультет № 6 пройшов значний і славний шлях, перетворившись в один з найбільших і значущих факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ. У його стінах підготовлено тисячі магістрів, бакалаврів і фахівців різних юридичних, гуманітарних і технічних спеціальностей, професіоналів високого рівня, які зробили помітний внесок у розвиток різних галузей нашої держави.

Факультет став ініціатором багатьох інноваційних проєктів, збереження і примноження кращих традицій нашого університету. 25 років – це справжній Ювілей! Я дуже хочу, щоб наш факультет у структурі нашого чудового університету був найвидатнішим, великим і успішним, щоб деканеса теж була успішною.

Із приємністю згадую роки роботи на факультеті, співпраці з його науково-педагогічним складом, творчого спілкування зі студентами, що стало незабутньою сторінкою в моєму житті!

Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної бадьорості, оптимізму і нових досягнень!

Голова Полтавської обласної державної
адміністрації доктор юридичних наук, доцент, декан
факультету № 6 у 2015–2019 рр. Олег Синєгубов