Голова Дебатного клубу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Расторгуєва та курсантка 2 курсу факультету № 1 Поліна Суслова взяли участь у дводенному тренінгу з блогінгу для проєкту «Мир у цифровий час» Іванни Скиби-Якубової «Цифрова агора: чи можемо ми робити світ кращим за допомогою соцмереж?». Проєкт реалізується аналітичним центром «Українська експертна ліга» у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

У рамках заходу учасники дізналися про важливі моменти, які допоможуть у розробці стратегії роботи в соціальних мережах, проблемних аспектах з якими стикаються блогери-початківці, про типи контентів, було пояснено окремі аспекти роботи з цільовою аудиторією та можливості використання соціальних мереж з максимальною ефективністю.