Вокальні колективи Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС взяли участь у відкритому фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва пам'яті народної артистки України Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни», організованого Департаментом культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради. У цьому професійному конкурсі свою вокальну майстерність представляли досвідчені вокалісти, представники музичних училищ, палаців культури, народні та зразкові колективи.

Студенти та курсанти коледжу гідно представили свій заклад вищої освіти та посіли наступні місця:

І місце – Диплом Лауреата І ступеня – вокальний гурт «Крила» (керівник Тетяна Булат);

І місце – Диплом Лауреата І ступеня – чоловічий вокальний ансамбль «Пілоти» (керівник Тетяна Булат);

ІІ місце – Диплом Лауреата ІІ ступеня – жіночий вокальний ансамбль «Мрія».

Вітаємо нашу талановиту молодь з високими досягненнями! Щиро вдячні керівнику Тетяні Булат за активну творчу діяльність, за позитив і натхненну роботу.

КЛК ХНУВС