Помічниця ректора Харківського національного університету внутрішніх справ з гендерних питань Оксана Цукан анонсувала перші результати проєкту Горизонт 2020 Європейське регіональне партнерство для гендерної рівності в епоху цифрових технологій EQUALS-EU. В рамках проєкту проведено багато досліджень та декілька заходів. Один із них – всесвітній колоквіум «Сприйняття влади: відстоювання жіночого лідерства в епоху цифрових технологій».

Під час заходу декан факультету № 4 кандидат юридичних наук підполковник поліції В’ячеслав Марков розповів про роботу чат-боту «Стоп-наркотик», зазначивши, що на теперішній час заблоковано понад 2800 адрес з розповсюдження наркотичних засобів.

Виступ майора поліції, старшого викладача кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Олексія Рвачова було присвячено публічно-приватному партнерству Наукового парку «Наука та безпека».

Курсант факультету № 4 Роман Орлов презентував роботу та здобутки навчально-тренувального центру протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору Харківського національного університету внутрішніх справ.