Фахівцем відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксаною Тріско було проведено групові психопрофілактичні заняття зі старостами та класними керівниками навчальних груп коледжу щодо ознайомлення їх з особливостями поведінки людей, які прагнуть вчинити самогубство або спричинити самоушкодження.

Під час проведення занять учасники дізналися про сутність понять, які характеризують проблему суїциду, основні ознаки поведінки особистості із суїцидальним ризиком, способи реагування оточуючих на таку поведінку людини та особливості профілактичної роботи щодо цієї проблеми серед молоді.

Результат проведених занять – краще усвідомлення особливостей реагування при виникненні явних або прихованих ознак прагнення людини вчинити самогубство або спричинити самоушкодження.

КЛК ХНУВС