Представники кафедри іноземних мов ‒ доцент Олександр Левашов та старший викладач Анатолій Коршенко у рамках профорієнтаційної роботи відвідали відділ освіти Люботинської міської ради, Люботинську гімназію № 1, Люботинські ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 і № 4, а також Люботинське відділення поліції Харківського відділу поліції ГУНП в Харківській області.

Працівники університету надали інформацію про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання у ХНУВС, роз'яснили умови вступу на навчання та надали рекламно-агітаційні матеріали. Було обговорено специфіку організації освітнього процесу в умовах карантину та перспективи співпраці з метою вдосконалення профорієнтаційної роботи.