Викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ольга Бакаєва спільно із заступницею начальника відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Сумського РУП ГУНП в Сумській області капітаном поліції Анною Дишковець провели для студентів 3 курсу семінарське заняття онлайн із дисципліни «Кримінальний процес» на тему «Докази і доказування у кримінальному провадженні» у режимі відеоконференції на платформі Zoom.

Під час заняття Анна Олександрівна розповіла студентам, що для успішного вирішення завдань кримінального судочинства суб'єкти здійснення досудового розслідування зобов'язані встановити чи мала місце подія кримінального правопорушення, яке саме кримінальне правопорушення було вчинено, хто його вчинив та інші обставини, що мають значення для законного та обґрунтованого вирішення кримінального провадження, захисту прав і законних інтересів учасників процесу. Пояснила, що слідчий, прокурор, слідчий суддя, суд при здійсненні відповідного розслідування або судового провадження повинні пізнавати факти, що відносяться до минулого, лише за допомогою тих слідів, які ця подія залишила. На підставі найрізноманітніших даних, фрагментарних уривчастих свідчень вони відновлюють цілісну картину події, що відбулася, встановлюють всі обставини на предмет доказування у кримінальному провадженні.

Студенти отримали компетентні та ґрунтовні відповіді на запитання, що виникли під час освоєння навчального матеріалу.

Сумська філія ХНУВС