Курсантка 2 курсу Юлія Шелест, яка є учасницею Школи наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС, передала експонати до Люботинського міського краєзнавчого музею, що були знайдені учасниками Школи спільно з організацією «Союз пошукових загонів України» під час розкопок у Балаклійському районі. Курсантка передала розірваний реактивний снаряд від «Катюші», відстріляні патрони, котелок, саперну лопатку.

Учасниками Школи наукового лідерства брали активну участь у розкопках у Балаклійському районі. Спільно з волонтерами вони працювали з ранку й до вечора, у будні та вихідні, незважаючи на негоду та втому.

Знайдені під час розкопок й передані до музею речі, нагадуватимуть не лише про Другу світову війну та воїнів, що поклали свої життя за мир і свободу, але й виховуватимуть у молодого покоління повагу до цієї важливої частини історії нашої країни.