Підготовче відділення факультету № 6 ХНУВС продовжує активну співпрацю із закладами середньої освіти м. Харкова. Завідувачка відділення Оксана Малютіна провела зустріч із учнями та директором КЗ «Харківський навчально-виховний комплекс № 106 Харківської міської ради Харківської області імені В.О. Кисіля» Володимиром Ямчицьким.

Представниця університету розповіла майбутнім випускникам про умови прийому до ХНУВС у 2022 році та можливість якісної підготовки старшокласників до ЗНО у підготовчому відділенні. Учням випускних класів були надані профорієнтаційні листівки про умови навчання у підготовчому відділенні. Після довготермінових канікул було відновлено співпрацю із керівництвом та учнями ЗСШ № 132 та ЗОШ № 129 м. Харкова.