У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей онлайн. У заході взяли участь: проректор університету Анатолій Клочко, помічник ректора Віктор Слиш, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова, заступник декана факультету №1 з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський.

До заходу підключилися 100 локацій з територіальних громад Харківського району Харківської областей. У зустрічі також взяв участь начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управлінь кадрового забезпечення  ГУНП в Харківський області Олександр Солодуха.

Учасників знайомили з умовами вступу та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, відповіли на численні запитання учнів старших класів та їх батьків щодо умов і термінів вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році, перспектив працевлаштування після закінчення вишу.