У межах Тижня української писемності та мови у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулись ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика та ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, організаторами якого стали кафедра українознавства факультету № 2 та кафедра соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6.

Після роботи професійного журі було визначено переможців.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика:

І місце –курсант 1 курсу факультету № 1 Максим Безсмертний;

ІІ місце – курсантки 1 курсу факультету № 1 Даша Горпиненко й Анастасія Ємельяненко;

ІІІ місце – студентка 1 курсу факультету № 6 Валерія Підлужна та курсантка 1 курсу факультету № 4 Владислава Коршикова.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Серед курсантів:

І місце – курсантки 1 курсу факультету № 2Дар’я Досаєва й Марія Кочкарьова;

ІІ місце – курсантки 1 курсу факультету № 1 Ірина Ананко й 2 курсу факультету № 3Наталія Вовчик;

ІІІ місце – курсантки 1 курсу факультету № 2 Вікторія Кубишкіна й факультету № 1 Анастасія Флісник.

Серед студентів:

І місце – студентка 1 курсу факультету № 6 Юлія Байдюк;

ІІ місце – студентка 1 курсу факультету № 6 Ганна Черкашина;

ІІІ місце – студенти 1 курсу факультету № 6 Дар’я Каліберда й Едуард Карп.

Дякуємо усім учасникам за знання, бажання розвивати творчі здібності й самостверджуватись і щиро бажаємо переможцям гідно представити наш університет у наступних випробуваннях на обласному й загальнодержавному етапах конкурсів!