Представник факультету № 3 Дар’я Балаш та факультету № 6 Олександр Шульгін і Катерина Морозюк провели зустріч з учнями старших класів Харківської гімназії «Освіта» № 178.

Вони ознайомили учнів з історією Харківського національного університету внутрішніх справ, особливостями освітнього процесу, перспективами працевлаштування, а також про можливості реалізації молоддю наукових,  творчих та спортивних здібностей під час навчання.

Учням розповіли, що в університеті працюють підготовчі курси, військова кафедра, діють наукові гуртки, гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції. Ліцеїсти дізналися про переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ та форми навчання. Старшокласникам продемонстрували спеціальні засоби захисту, що використовують поліцейські, ознайомили з роботою експерта-криміналіста, а також прочитали лекцію щодо правил поведінки в екстремальних умовах й отримали поради як захистити себе у випадку нападу.