У рамках виконання Меморандуму про співпрацю відбулася робоча зустріч представниць Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталії Горобець та Яни Садикової  з директоркою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Демченко та заступницею директорки Валентиною Волобуєвою.

Під час зустрічі обговорювалися питання започаткування відновного правосуддя в Україні, проблеми впровадження пілотного проєкту з медіації в рамках кримінальних проваджень та інші питання, пов’язані з наданням правової допомоги дітям, які перебувають в конфлікті або в контакті із законом.

Під час зустрічі відбулися обмін інформацією та досвідом, було висловлено пропозиції та досягнуто згоди щодо можливостей використання інноваційної інфраструктури Харківського національного університету внутрішніх справ у цілях сприяння впровадженню ідей та принципів відновного правосуддя в Україні.

Сумська філія ХНУВС