У рамках Всеукраїнського Тижня права професорка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надія Демиденко провела тематичну бесіду для учнів 11-Б класу КУ ССШ № 9, під час якої зазначила, що однією з головних запорук дотримання прав і свобод громадян кожної держави є створення в ній активного громадянського суспільства. Процес становлення громадянського суспільства є складним і суперечливим. В Україні активно  ідуть дискусії про баланс громадянського суспільства і держави, яка має все таки залишатись арбітром.

У результаті обговорення дійшли висновку, що справжнє громадянське суспільство може існувати лише за високої правової та політичної культури, консолідації громадян навколо загальнолюдських та загальнонаціональних цінностей.

Сумська філія ХНУВС