На кафедрі правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС відбувся захист магістерських робіт. Успішно захистилися 18 магістрів заочної форми навчання за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Комісію очолив – т.в.о. генерального директора державної установи «Інститут охорони ґрунтів України», доктор економічних наук, професор Юрій Зайцев. До складу комісії увійшли: завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки, доктор юридичних наук, професорка Ольга Гетманець, кандидат юридичних наук, професорка цієї ж кафедри Валентина Жорнокуй та кандидат економічних наук, доцентка Вікторія Фурса. Секретар комісії – кандидат юридичних наук Євгенія Ананьєва.

На захисті була присутня керівниця магістерської роботи, професорка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки, доктор юридичних наук Юлія Кириченко. На всі запитання членів екзаменаційної комісії доповідачі давали обґрунтовані відповіді. Завдяки пройденому етапу студенти-магістри продемонстрували свої вміння застосовувати теоретичні знання в практичній діяльності, що свідчить про їхні значні можливості в подальшому працевлаштуванні за фаховою спеціальністю.