У межах реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС України, завідувач кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 полковник поліції Ольга Безпалова провела робочу зустріч з викладачем кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету № 2 Донецького державного університету внутрішніх справ старшим лейтенантом поліції Іваном Хозлу.

Під час зустрічі Ольга Безпалова ознайомила з основними напрямами роботи кафедри, її навчально-методичним забезпеченням, особливостями підготовки курсантів до складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Наприкінці зустрічі Ольга Безпалова та Іван Хозлу обмінялися підручниками та навчальними посібниками, підготовленими на кафедрах.