Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства ХНУВС курсанти 1 курсу факультету № 1 Володимир Іщенко, Софія Ярещенко та Дмитро Осадчук відвідали КП «Центр поводження з тваринами».

Курсанти допомогли працівникам притулку в догляді за котами. Спільне проведення часу з тваринами допомагає мінімізувати стрес, тривожність та втому, які є головними викликами для сучасної людини. Саме тому анімотерапія застосовується в медицині та реабілітації для поліпшення психічного й фізичного здоров'я. На думку дослідників, власники собак і котів мають менший ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Тварини допомагають людям впоратися з пережитим стихійним лихом, аварією або навіть зі смертю близької людини.

У планах Школи наукового лідерства ХНУВС – впровадження нових проєктів для учнів шкіл, працівників правоохоронних органів, ветеранів МВС.