Для здобувачів першого курсу завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Валентина Василенко разом зі старшим інспектором сектору зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Сумській області капітаном поліції Оксаною Красовською та інспектором сектору зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Сумській області старшим лейтенантом поліції Мариною Горьковською провели бінарне заняття «Мовленнєва культура правника при професійній комунікативній взаємодії».

Спікери акцентували, що майбутнім правникам у повсякденній роботі необхідно володіти точністю формулювань, нормами мовного етикету та правилами мовленнєвої поведінки під час перемовин, нарад, дискусій, публічних виступів, адже вони за будь-яких обставин мають підтримувати на належному рівні імідж правоохоронної системи.

На завершення зустрічі учасники подякували за запрошення та виразили готовність у подальшому брати участь у заняттях такого формату.

Сумська філія ХНУВС