Представники Харківського національного університету внутрішніх справ: доцент кафедри протидії кібербезпеки факультету № 4, кандидат технічних наук Петро Клімушин, доцентка кафедри трудового та господарського права факультету № 2, кандидат юридичних наук, доцентка Олена Чорноус та професорка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат юридичних наук, доцентка Наталія Горобець з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали Маріупольський технічний ліцей, зустрілися з керівництвом закладу – заступником директорки ліцею Ларисою Цибенко та з учнями двох 10-х та двох 11-х класів.

Під час зустрічі відбулася жвава дискусія з питань щодо вступу. Майбутні випускники із зацікавленістю слухали про умови проживання, студентське та курсантське життя. Наприкінці зустрічі, учні були запрошені до онлайн-участі на День відкритих дверей.

Сумська філія ХНУВС