З метою практичної спрямованості для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх спав, які опановують спеціальність «Право», у рамках освітнього процесу відбулося бінарне заняття з дисципліни «Житлове право», організоване доцентом кафедри юридичних дисциплін Мариною Василенко за участі начальника юридичного відділу та керівника кадрової служби ТОВ «Виробничо-комерційне підприємство «Нотехс»» Олени Шинкарьової.

Під час Q&Aсесії, присвяченої відповідям на запитання, було обговорено низку важливих тем, зокрема, актуальні житлові програми, умови придбання житла у новобудовах, особливості договору інвестування у будівництво житла та  договору купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості.

Під час діалогу було наведено цікаві приклади з практики, тому обговорення було жвавим і предметним.

Сумська філія ХНУВС