В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали навчання 26 слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Патрульна поліція» – представники Харківської та Полтавської областей.

Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації провели зустріч ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор полковник поліції Дмитро Швець та директор інституту післядипломної освіти ХНУВС Дмитро Косінов.

Ректор привітав слухачів із початком занять, закликав наполегливо опановувати знання, щоб підвищувати свій професійний рівень та успішно застосовувати отримані вміння та навички у службовій діяльності, а також наголосив на дотриманні службової дисципліни, правил внутрішнього розпорядку та карантинних вимог.