Науковці університету – завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко та старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії  з проблем протидії злочинності кандидат соціологічних наук, доцент Валерій Московець – взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретичні та прикладні аспекти застосування сучасної науки» («Theoretical and applied aspects of the application of modern science»), що відбулася у Токіо, Японія. Вчені подали тези доповіді ««Немотивована» злочинність неповнолітніх», що була розміщена в матеріалах конференції разом з іншими науковими публікаціями з кримінології, юридичної психології та соціології злочинності. У конференції взяли участь 117 учасників з різних країн світу. За підсумками конференції оприлюднено збірник тез доповідей.