Питання кримінально-правового регулювання на початкових етапах розвитку державності українського народу стали темою бінарного заняття «Кримінальне право України: ретроспективний огляд». Для студентів 4 курсу факультету № 6 його провели: завідувач кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін Юрій Холод та старший викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова.

Було проаналізовано Київсько-руській, Литовсько-руській та Козацько-гетьманській періоди, розглянуто особливості розвитку кримінального права в українських державних формаціях (1917–1921 рр.) – УНР періоду Центральної ради, Українська держава Павла Скоропадського та УНР доби Директорії. Викладено характерні риси формування і розвитку в Україні радянського кримінального права, підкреслено його репресивний ухил. Значну увагу приділено створенню кримінального законодавства незалежної України, а також проблемам його розвитку у форматі євроінтеграційного курсу розвитку нашої держави.