Працівниками кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 провели бесіду зі студентами факультету, присвячену Дню єднання. Завідувач кафедри  соціально-гуманітарних дисциплін, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко зазначив, що процес єднання в українському має глибокі історичні корені. Ідея єднання бере свій початок ще з часів Київської Русі, коли, українські воїни, козаки, захищаючи свої землі від ворога, об’єднувалися й ставали пліч-о-пліч, рятуючись від ворожої навали. Актуальним це питання залишається й сьогодні, коли доводиться боротися за свою єдність, ідентичність і незалежність. Продовжили обговорення актуальної теми завідувач кафедри  фундаментальних та юридичних дисциплін кандидат юридичних наук, доцент Юрій Холод, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри  соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Кобилко, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін Дар’я Гета та викладачка цієї ж кафедри  Ксенія Гуртова.