Доцентом  кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1  Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук, доцентом Оленою Юшкевич для курсантів першого курсу факультету № 1 проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Теорія держави і права» на тему «Правовий статус людини і громадянина». У бінарному занятті взяв участь практичний працівник – старший інспектор з особливих доручень відділу зав’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області капітан поліції Євген Ведмедеря.

Заняття відбулось у формі жвавої та конструктивної дискусії. Капітан поліції Євген Ведмедеря поділився з курсантами досвідом практичної роботи та особливостями дотримання працівниками Національної поліції прав людини, звернув  увагу на особливості спілкування з громадянами під час виконання функціональних обов'язків, навів цікаві й повчальні приклади з практики. Зокрема. акцентував увагу курсантів на тому, що права людини перебувають у площині взаємин людини і держави та можуть бути обмежені тільки спеціально уповноваженими на те органами держави й лише у випадках відповідності до закону. Такими повноваженнями наразі наділена Національна поліція України в рамках застосування поліцейських заходів.

Отримані практичні поради стануть у нагоді майбутнім випускникам у подальшій професійній діяльності.