Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Лариса Сазанова відвідала Другу Всеукраїнську онлайн-конференцію для викладачів англійської «Teaching Experts» від Кембриджського екзаменаційного центру UA029 Поліглот за підтримки Cambridge English, Ukraine.

Спікери від Cambridge Assessment English поділилися особистим досвідом у викладанні англійської мови, сучасними методами викладання письма онлайн та офлайн на рівнях А2 та В1, порадами щодо навчання найбільш суперечливого аспекта мови – письма: які онлайн інструменти залучити, як запровадити комунікативно спрямовані завдання та організувати фідбек. Були також розглянуті останні новини та проєкти від Cambridge University.

За результатами участі в конференції Лариса Сазанова отримала спеціальну пропозицію на онлайн/офлайн програми від Кембриджського екзаменаційного центру Поліглот, UA029 та сертифікат учасника.