Кафедрою кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено онлайн-доповідь на тему «Елементи бізнес-аналітики в ІТ-сфері».

За допомогою платформи Zoom у заході взяли участь здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники факультетів університету. Спікером виступив закордонний практичний фахівець Костянтин Ємельянов - solution architect (архітектор рішень та напрямків розвитку) компанії «PointB» (США), який розповів про те які знання та навички повинен мати бізнес-аналітик, в яких компаніях затребувані такі фахівці, як відбувається відбір кандидата на вакансію, його функціональні обов’язки та заробітна плата. Доповідач навів практичні приклади роботи бізнес-аналітика з власного досвіду.

Після доповіді учасники ставили запитання з аспектів, що їх зацікавили, й отримали вичерпні відповіді.

Сьогодні бізнес-аналіз є однією з перспективних сфер застосування інформаційних систем та комп’ютерних технологій на підприємствах та у компаніях.