Для курсантів факультетів № 3 та № 4 ХНУВС було організовано зустріч-дискусію зі старшим психологом сектору кадрового забезпечення Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області Поліною Сопронюк.

Під час зустрічі практичний психолог розповіла курсантам про особливості роботи поліцейських в умовах воєнного стану, про можливості застосування психологічних методик у поліцейській діяльності, посилаючись на цікаві факти з практичного досвіду. Курсанти університету також отримали інформацію про професійну комунікацію, про основи соціальної психології та подальше використання їх у своїй службовій діяльності. Поліна Сопронюк зазначила, що професія потребує не лише теоретичних і практичних знань, а також творчого підходу до своєї діяльності, нестандартного вирішення окремих завдань, особистих і ділових якостей поліцейського. Дискусія була жвавою, надзвичайно цікавою і корисною для майбутніх правоохоронців.