Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Валентина Почуєва та викладачі цієї ж кафедри Артем Білоусов та Валентина Кочина відвідали онлайн-вебінар від National Geographic Learning «Maximizing online learning in the YL classroom with National Geographic’s Look» (видавництво National Geographic Learning, Cерія «Look»).

Спікер вебінару Алекс Воррен зосередився на питанні виховання успішних студентів та надійності онлайн-платформ, завдяки яким навчання є максимально ефективним. Було розглянуто ключові особливості онлайн-платформи National Geographic Learning, яка підтримує серію «Lооk». Викладачі кафедри отримали досвід використання цієї платформи для залучення студентів до творчого процесу та навчання. За результатами вебінару отримано сертифікати учасника.