Голова Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда як стипендіат Фонду Конрада Аденауера в Україні отримав грант від Фонду на підготовку та проведення освітнього заходу "Наша перемога в наших словах". Це онлайн-програма створення історій життя на війні для курсантів-учасників Школи.

Зміст проєкту – осягнути багатогранність, глибину та силу особистості юних курсантів та їх батьків під час російсько-української війни шляхом реалізації творчого потенціалу в написанні власних есе та віршів, осмислення війни в Україні, побуту в умовах воєнного стану, редагування цих творчих робіт, проведення онлайн творчих зустрічей, підготовки збірки творчих робіт з її подальшим виданням та розповсюдженням.

Проєкт спрямований на розуміння філософських, особистісних, духовних та соціальних аспектів життя пересічних українців, а також служби поліцейських в умовах російсько-української війни.