Учасниця Школи наукового лідерства ХНУВС курсантка 1 курсу факультету № 1 Анастасія Ємельяненко взяла участь у першій сесії Всеукраїнської школи міжнародного гуманітарного права.

Під час онлайн-конференції спікер Едуард Сиромятников, партнер Адвокатського об’єднання «Новум», адвокат громадської організації «Платформа "Громадський контроль"» підготував для учасників зустрічі змістовний виступ щодо виникнення й становлення галузі міжнародного гуманітарного права. Спікер ознайомив учасників сесії з поняттям міжнародного гуманітарного права, його принципами і сферами застосування, зокрема акцентував увагу на зв’язку міжнародного гуманітарного права з військовою справою. Едуард Сиромятников також зупинився на темі російсько-української війни, проаналізував конкретні випадки порушення країною-агресором норм міжнародного гуманітарного права.