За підтримки Кримінологічної асоціації України представники кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 передали до проктологічного відділення КНП «Міська клінічна лікарня № 2 імені проф. О. О. Шалімова» медичне устаткування, засоби особистої гігієни, серветки тощо.

Війна триває більше трьох місяців і за цей час якісно змінився волонтерський рух. Волонтери Харківського національного університету внутрішніх справ сприяють медикам, підтримують і допомагають працівникам і ветеранам університету. Не залишаються поза увагою і найбільш вразливі верстви населення: люди похилого віку і ті, що страждають на хронічні захворювання і вже не можуть без професійної медичної допомоги. Очевидно, що їх підтримка та допомога також постає дуже гостро і залежить від нас з вами – небайдужих громадян.