Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексій Сердюк та доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Тетяна Матюшкова провели зустріч з британськими фахівцями з криміналістики, представниками Мережі Криміналістичних Можливостей (FCN, Forensic Capability Network), яка є частиною Ради Керівників Національної Поліції Сполученого Королівства (NPCC, National Police Chiefs Council). Під час зустрічі було надано відповіді на запитання керівника кадрової стратегії (FCN Workforce Strategy Lead) стосовно української специфіки роботи криміналістів-практиків та особливостей їх підготовки у закладах освіти МВС, а також досягнуто домовленість щодо подальшої співпраці у науковому, освітньому та практичному напрямах. Британські колеги не стоять осторонь у скрутні для нашої країни часи і надають допомогу українським колегам своїми знаннями, досвідом, обладнанням. Міжнародна підтримка робить нас ще сильнішими і свідчить про те, що ми заслуговуємо бути повноцінними членами європейської родини.