Відбулося підсумкове засідання наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6.  Керівник наукового гуртка доцент кафедри кримінального права та кримінології кандидат юридичних наук Ірина Луценко підвела підсумки роботи наукового гуртка кафедри та повідомила про позитивну оцінку роботи гуртка завідувачем кафедри доктораом юридичних наук, професором Вадимом Харченком. Для обговорення був представлений Звіт про науково-дослідну роботу членів наукового гуртка кафедри у 2021/2022 н.р.

Членам наукового гуртка також було запропоновано підготувати пропозиції до плану науково-дослідної роботи наукового гуртка на 2022/2023 н.р. З членами наукового гуртка також була проведена робота щодо проведення ними агітаційних заходів для залучення абітурієнтів до вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ. З членами наукового шгуртка також провели бесіду щодо продовження навчання у магістратурі ХНУВС.