Керівництвом факультетів № 3 та № 4 організовано та проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч з випускниками ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, які виявили бажання вступити до Харківського національного університету внутрішніх справ. До заходу долучилися представники адміністрації та випускники Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, Державного навчального закладу Тернопільського професійного коледжу з посиленою військово-фізичною підготовкою, Харківської Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, Комунального закладу “Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей Правоохоронець»” Харківської обласної ради, Комунального закладу "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»”.

Майбутніх абітурієнтів привітав із Днем захисту дітей проректор університету Анатолій Клочко. Заступник декана факультету № 4 з навчально-методичної роботи Юрій Онищенко, доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Вадим Селюков та провідний фахівець відділу рекрутингу та профорієнтаційної роботи Ігор Овчаренко ознайомили учасників заходу з перспективами та перевагами навчання в університеті, а також особливостями вступної кампанії 2022 року. На всі запитання було надано змістовні вичерпні відповіді.