Чужих дітей, як відомо, не буває. Діти – це заради кого треба жити. Саме заради майбутнього наших дітей ми тримаємося в ці страшні часи. І ми витримаємо! Тому що мусимо і не маємо права втомитися та скласти руки. Бо і від всіх нас залежать дитячі посмішки, їх долі та добробут. Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, ми не залишаємо без допомоги лікарні міста-героя Харкова.

Представники кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 та інституту післядипломної освіти ХНУВС у Міжнародний день захисту дітей завітали з подарунками, медикаментами і засобами гігієни до відділення паліативної допомоги дитячого хоспісу Міської дитячої лікарні № 5, Міської дитячої клінічної лікарні № 15, Міської дитячої поліклініки № 16.