Відповідно до Правил прийому до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», зокрема ті з них, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби), користуються пільговим вступом до університету. Відповідна категорія абітурієнтів приймається на навчання на основі повної загальної середньої освіти за внутрішніми іспитами.

Для вступу необхідно з 29 липня по 14 серпня подати до приймальної комісії ХНУВС відповідний пакет документів:

1) свідоцтво про повну загальну середню освіту і додаток до нього (за наявності);

2) документ, який підтверджує спеціальні умови вступу (УБД);

3) копію документа, що засвідчує особу та громадянство;

4) реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Контактні номери приймальної комісії ХНУВС: (067) 759-79-54, (097) 680-13-53.

Контактні номери факультету № 6: (063) 88-13-888, (067) 578-37-36.