Декан факультету № 6 доктор юридичних наук, доцент Оксана Брусакова та завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін цього ж факультету, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко взяли участь у написанні колективної монографії «Наукові засади держави і права», яку було опубліковано у м. Бостон, США. У цьому дослідженні понад 40 вчених з різних країн проаналізували актуальні проблеми теорії та історії права, конституційного, адміністративного та деяких інших його галузей. Вчені Харківського національного університету внутрішніх справ зосередили свою увагу на історії протидії злочинності у перші повоєнні (після Другої Світової війни) роки, вказавши на передумови та причини зростання злочинності у цей час та основні методи боротьби з нею.