Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 підполковник поліції Аліна Піддубна разом із заступником начальника відділення розслідування злочинів у сфері транспорту Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області старшим лейтенантом поліції Андрієм Селезньовим провели бінарне заняття з дисципліни «Кримінальний процес» для навчальної групи 306 факультету № 1.

Під час заняття Андрій Селезньов поділився з курсантами досвідом практичної роботи органів досудового розслідування. Курсанти, зокрема, цікавилися проведенням слідчих (розшукових) дій, особливостями взаємодії слідчого з прокурором та оперативними працівниками, організацією роботи слідчого та дізнавача. Наприкінці заняття обговорили проблемні питання, з якими стикаються молоді фахівці у перші роки служби.