Доцентом кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Василем Корнієнком разом із начальником Луганського обласного Бюро Судово-медичних експертиз Тетяною Зміївською для курсантів факультету № 1 проведено бінарне заняття за темою «Особливості огляду місця події за участі судово-медичного експерта. Питання, що виносяться на судово-медичну експертизу».

Мова також йшла про залучення спеціаліста-медика під час огляду місця події за наявності трупа, особливостей фіксації в протоколах слідчих дій. Окрему увагу Тетяна Зміївська приділила процедурі освідування особи у випадках призначення експертиз на визначення ступеня тілесних ушкоджень, а також у кримінальних провадженнях про зґвалтування.

Курсантів ознайомили з основними нормативними вимогами щодо організації та особливостей призначення судово-медичної експертизи, навели приклади типових недоліків і помилок, на які слід звернути увагу майбутнім слідчим.