Для працівників і курсантів факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, які керують транспортними засобами та є учасниками дорожнього руху, проведено інструктивне заняття з дотримання Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху, організоване відділом соціально-гуманітарної роботи.

У заході взяли участь декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук і представники сектору адміністративної практики та відділу реагування патрульної поліції Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області.

Під час заняття було наведено статистичні дані щодо скоєння дорожньо-транспортних пригод в Україні та, зокрема, у місті Кам’янець-Подільський з початку поточного року й детально проаналізовано найбільш типові причини, що призводять до ДТП та травматизму на дорогах.